Účinná reklama s Edenred

Využite ponuku reklamného priestoru, ktorý sleduje viac ako 300 000 užívateľov Edenred riešení.
Chcem reklamný priestor

Spojte vašu reklamu so silným partnerom, pretože reklama s Edenred je:

Cielená

Máte jedinečnú možnosť osloviť cielene najväčšiu bázu užívateľov poukážok a kariet z celej Slovenskej republiky.

Na mieru

Obsah si tvoríte na mieru, čím zviditeľníte len atraktívne ponuky, ktoré posilnia povedomie o vašej značke.

Merateľná

Vytvorte špeciálne ponuky, akcie či zľavy a merajte účinnosť vašej reklamy.

Efektívna

Ponuky priamo na nákup na vašej webstránke alebo vo vašej pobočke.

Znásobte účinnosť vašej reklamy kombináciou viacerých reklamných nosičov

Vkladaná inzercia

Spôsob balenia stravných lístkov poskytuje priestor na vkladanie reklamných kupónov. Vašu ponuku vložíme do obálky s menom klienta spolu s objednanými stravnými lístkami, kde vzbudí 100 % pozornosť, pretože sa dostane priamo do rúk zamestnancom. Vaša ponuka mesačne osloví viac ako 200 000 koncových používateľov stravovacích poukážok. Vkladaná inzercia je optimálnou formou oslovenia stredných a veľkých firiem a osvedčeným nástrojom na komunikáciu zliav a akcií. Do každej obálky vkladáme maximálne 4 inzercie, pričom každý kupón je z odlišného odvetvia, takže vašu reklamu nikto neprehliadne a nikdy sa nestretnú konkurenčné ponuky. Vašu ponuku vieme zacieliť aj na vybraný rezort podnikania.

*Spustenie vkladania reklamných kupónov odporúčame dohodnúť aspoň 2-3 mesiace vopred (priestor na reklamu je obmedzený – počet max. 4 inzeráty v jednom mesiaci).

Reklama v mobilnej aplikácii „Edenred Benefity“


Využite moderný digitálny nástroj, ktorý v súčasnosti denne využíva viac ako 120 000 používateľov. Táto technicky jednoduchá forma inzercie umožňuje zverejnenie vašej ponuky aj na krátke časové obdobie, neobmedzuje počet reklamných inzerátov, šetrí náklady na tlač, vďaka čomu môžete ušetrené prostriedky použiť na dlhodobé promo vašich produktov a služieb. Mobilná aplikácia je dostupná pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS. Inzercia v mobilnej aplikácii je ideálnou formou na oslovenie zamestnaných ľudí v produktívnom veku so vzťahom k technológiám.

*Spustenie reklamného bannera v mobilnej aplikácii odporúčame dohodnúť aspoň 1 mesiac vopred.

VYUŽITE PONUKU REKLAMNÉHO PRIESTORU ZASLANÍM POŽIADAVKY NA

marketing-sk@edenred.com
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko
searchenvelope-ophone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram