Program FOOD
Na zdraví vašich zamestnancov nám záleží. Pomáhame firmám zlepšovať fyzickú aj psychickú kondíciu ich zamestnancov, a tým zvýšiť nielen pracovný výkon, ale aj dlhodobú spokojnosť v práci.
Viac o programe FOOD

Je to celoeurópsky program, ktorý sa usiluje o verejné zdravie. Cieľom projektu je zlepšiť stravovacie návyky zamestnancov a zároveň zlepšiť výživovú kvalitu ponúkaných jedál v reštauráciách.

Buďte zamestnávateľom, ktorý
má výkonnejších a spokojnejších zamestnancov s celodenným pracovným nasadením
znižuje fluktuáciu, získava a udržiava kvalitných zamestnancov
buduje prestíž a meno svojej firmy
znižuje chybovosť zamestnancov
znižuje chorobnosť a absenciu v práci
minimalizuje úrazovosť zamestnancov
zvyšuje atraktivitu firmy pre súčasných zamestnancov

Čo to pre vašu firmu znamená?

Umožniť zamestnancom, aby jedli zdravo, je pre firmu dobrá investícia.

Zdravá výživa sa premieta do každodenného chodu firmy. Prosperujúce firmy majú zamestnancov, ktorí sú sústredení, cítia sa dobre a chodia radi do práce. Zlé stravovanie vedie k častým absenciám, stresu a horším pracovným výsledkom.

Keď majú ľudia zdravé jedlo počas obedovej prestávky,
tak majú dostatok energie, sú v dobrej kondícii a podávajú lepší pracovný výkon, sú kreatívnejší a efektívnejší, ľahko komunikujú, lepšie chápu a jednoducho zvládajú stres, rýchlejšie sa rozhodujú, nie sú unavení a nervózni. Obedová prestávka okrem toho prispieva aj k psychohygiene a je dôležitou chvíľou na doplnenie síl. Karta Ticket Restaurant® je ten správny nástroj na zabezpečenie kvalitnej stravy v čase obedových prestávok vašich zamestnancov.
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko
searchenvelope-ophone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram