Edenred
Benefity Café
Edenred Benefity Café je intuitívna a užívateľsky priateľská webová platforma, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Vďaka nej máte všetky interné a externé benefity dostupné na jednom mieste.
Objednať

Edenred Benefity Café predstavuje jednoduché a efektívne riešenie zamestnaneckých benefitov, dostupných 24 hodín. Pokrýva správu príspevkov na stravovanie, rekreačných poukazov aj voľnočasových benefitov na jednej webovej platforme, ktorá funguje pre všetky zariadenia, či už počítač, tablet alebo smartfón.

Zistite, ako to funguje
Edenred Benefity Café obsahuje širokú ponuku benefitov z rôznych oblastí
Stravovanie
Cestovanie
Kultúra
Šport
Ubytovanie
Vzdelávanie
Zážitky
Darčeky
Krása
Zdravie
Relax
Čo s Edenred Benefity Café získate?

jednoduchú správu všetkých zamestnaneckých benefitov na jednom mieste

odlišnosť od konkurencie v boji o nových zamestnancov

obrovské množstvo benefitov pre svojich zamestnancov vďaka širokej partnerskej akceptačnej sieti prevádzok na Slovensku s maximálnou voľnosťou pri ich výbere

Rýchle a jednoduché čerpanie benefitov, stačí len
1.
Prihlásiť sa
2.
vybrať si benefit
3.
zvoliť si spôsob platby
4.
zaplatiť a užiť si benefit

Pripravíme vám ju na mieru
Na základe dizajnu vo farbách a vizuálu s logom vašej firmy zamestnanci vedia, že ste to práve vy, vďaka komu čerpajú všetky výhody.

Viac ako len platforma. Edenred Benefity Café je komplexný balíček zamestnaneckej starostlivosti. Rozšírte ju a buďte ešte lepší.

Modul mimoriadnych odmien

Odmeňovanie zamestnanca alebo tímu extra bonusom za mimoriadny pracovný výkon.

Narodeninový a vernostný modul

Nastavenie automatického odmeňovania pri narodeninách či pracovných výročiach alebo zasielanie blahoželaní.

Modul zabezpečenia stravovania

Individuálny prístup k zabezpečeniu stravovania vašich zamestnancov.

Modul dynamických interných benefitov

Vkladanie vlastných benefitov s možnosťou platby bodmi z Edenred Benefity Café (napr. partnerský zľavový program...)

Komunikačný modul

Možnosť realizovať prieskumy spokojnosti zamestnancov, posielať novinky či vytvárať ankety.

Zaujala vás Edenred Benefity Café?

Vyskúšajte si ju zdarma.

Vyskúšať zdarma

Pre maximálne pohodlie implementujte všetky Edenred riešenia do svojho podnikania a spravujte ich vďaka jednej komplexnej platforme Edenred Benefity Café.

Edenred Riešenia

Často sa pýtate

Môžem mať Edenred Benefity Café v korporátnom dizajne?

Vzhľad aplikácie si môžete personalizovať nielen svojím logom, ale napríklad aj farbami svojej spoločnosti či konkrétnou fotografiou na úvodnej stránke.

Je možné poskytnúť rôznym zamestnancom rôzne benefity podľa organizačnej štruktúry? Môžem medzi nimi diferencovať a prideliť im rôzne počty bodov alebo rôzne druhy benefitov?

Rôznym skupinám zamestnancov je možné poskytovať rôzne body, ako aj rôzne benefity. Znamená to, že zamestnanci uvidia na svojom benefitovom účte iba tie benefity, na ktoré majú nárok. Body zamestnancom prideľujeme podľa podkladov, ktoré nám zašle pracovník oddelenia ľudských zdrojov klienta, to znamená, že každý zamestnanec môže mať rozdielny počet bodov.

Aké štatistiky čerpania benefitov budem zo systému dostávať?

Zo systému je možné generovať ľubovoľné reporty podľa individuálnych potrieb každej spoločnosti. Patria medzi ne napríklad prehľady čerpania benefitov za určité obdobie, prehľad čerpania podľa definovaných skupín benefitov, zamestnancov, nákladových stredísk a pod. Výstupné reporty a štatistiky sa budú odvíjať aj od toho, aké údaje sa budú pri jednotlivých zamestnancoch v systéme evidovať. Súčasťou mesačného vyúčtovania je taktiež detailný prehľad o tom, ktorý zamestnanec čerpal aký benefit, v akej hodnote, u ktorého poskytovateľa, z ktorého nákladového strediska a pod.

Viac
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko
searchenvelope-ophone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram